Doprava zdarma nad 1300 CZK

421 35 659 1242

421 903 528 420

Po-Pá od 7:00 do 15:00

FAQ

 

Proč Vám můžeme věřit?

Za know-how našich krémů je 30 letá osobní zkušenost. Díky jedinečným recepturám jsou naše produkty originální. Nekopíruje receptury jiných, ale na základě vlastních zkušeností a poznatků formulujeme tyto tak, aby jejich účinek byl skutečný a uvěřitelný.

 

 Proč jsou vaše ceny tak nízké?

Jsme výrobní společnost, takže jak vývoj, tak i výrobu si děláme sami. Kupujete přímo od výrobce. Za své poslání považujeme to, že vyrábíme prvotřídní, kvalitní krémy dostupné pro všechny a nejen pro privilegovaných.

 

 Do jaké míry používáte přírodní přísady?

Ve velké. Hlavní složku našich krémů tvoří unikátní bylinné extrakty, které si pravidelně poctivě sami připravujeme z precizní vypěstovaných a vysušených léčivých rostlin. Příprava je složitější, ale dává nám, i Vám záruku, že to, co prezentujeme i dáváme. Nepoužíváme parabeny, silikony a námi použita konzervační látka je plně kompatibilní s bio kosmetikou. Jsme čestní.

 

 Máte i dekorativní kosmetiku, resp. nabízíte i jiné produkty?

Ne. V naší nabídce takové výrobky nenajdete. Máme jen speciální krémy na různé druhy zdravotních problémů jako jsou např. bolesti kloubů, svalů, páteře, hemoroidy, křečové žíly, sportovní úrazy, akné atd. Spektrum použití našich krémů je široké a pokrývá velké množství indikací. Naší filozofií je, pomoci při problému a docílit úlevu bez použití léků resp. účinných látek v nich obsažených.

 

 Proč si myslíte že jste jedineční?

Jsme hrdí na to, že naše unikátní receptury nejsou založeny na kopírování roky používaných receptur v kosmetickém průmyslu. Nikdy jsme tak nečinili a ani nebudeme. Jedinečnost našich krémů je právě ve vysokém obsahu bylinných extraktů v nich obsažených. Proto naše bylinné krémy nikdy nemají sněhově-bílou barvu a na vzduchu mají tendenci oxidovat (měnit barvu odlesky). Tento fakt dokazuje, že krémy obsahují vysoké procento bylinných extraktů, které nejen uleví, ale také řeší příčinu problému. Změna barvy krému na vzduchu v žádném případě neznamená snížení jeho kvality.

Z toho vyplývá, že naše znalosti a zkušenosti jsou jedinečné, veškerou teorii z literatury jsme si ověřili a pyšníme se vlastními zkušenostmi.

 

 Dělali jste testování na zvířatech?

Ne. Jsme přátelští ke zvířatům a ani mezi našimi dodavateli surovin nejsou takoví, kteří s nimi experimentovali.

 

Je Vaše společnost šetrná k životnímu prostředí?

Snažíme se "hospodařit" tak, abychom nevyhazovali to, co ještě můžeme použít. Námi používané obaly jsou plně recyklovatelné a odpad který vyprodukujeme při výrobě separovat téměř celý. Vyrábíme tolik kolik prodáme, neprodukuje zbytečné zásoby na sklad. Pracujeme vždy s čerstvými zásobami. Jsme pružní a vycházíme vstříc i našim zákazníkům. Používání plastů se úspěšně vyhýbáme a námi používané hliníkové tuby, kromě toho, že jsou 100% recyklovatelné, umožňují zachovat kvalitu našich krémů na velmi vysoké úrovni a jsou používány i na klasické medicínské krémy a masti.

 

 Jste 100% slovenský výrobce?

Ano. Jsme hrdí na to, že jsme od roku 1989 dokázali svou pozici udržet a zlepšit. Navzdory dravému konkurenčnímu tlaku nadnárodních gigantů a stovkám vznikajících výrobců podnikajících v našem segmentu. Nepracujeme s agresivními reklamními kampaněmi, netiskneme tisíce reklamních letáků, ale snažíme se o zachování víry v naše produkty tím, že nabízíme krémy, jejichž účinek přesvědčí a zákazník se k nám vrací.

 

Důležité informace na váš e-mail

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.
Hand made
Od 1989
Slovakia
Paraben free
Silicone free
Non tested on animals
Unique recipe
Available to everyone