Doprava zdarma nad 1300 CZK

421 35 659 1242

421 903 528 420

Po-Pá od 7:00 do 15:00

Náš příběh nebo jako s námi šel čas ...

        Ten se začal psát ještě před Něžnou revolucí za hlubokého socialismu, když zakladatel naší firmy pan Elemír Kellner (1919-2013) začal podnikat jako vášnivý pěstitel léčivých rostlin. S přibývajícími lety přibývaly i jeho zdravotní problémy, hlavně s pohybem dolních končetin. Vášeň pro bylinky, usilovné samostudium fytoterapie, chuť zkoušet a velká odvaha podnikat, dovedli našeho předchůdce k výrobě vlastního rostlinného extraktu ze kterého si připravil první "mastičku" prakticky na míru.

     Jelikož samotným účinkem byl náš "krémový mistr" nadšený, nezůstal pouze při samoléčbě a začal hned po roce 1989 s manufakturní výrobou jeho vlastního dítěte Fix-krém-1. Z Fix-krém-1 se stal tzv. krém na všechno a kromě bolavých nohou (klouby a svaly) zvládne hemoroidy, bolest páteře, ramene, hlavy, má výborný regenerační účinek na pokožku (štípance, záněty bradavic), výborně působí na křečové žíly, unavené nohy a velmi dobrý je i na sportovní úrazy a únavu.

       Ačkoliv začátky s výrobou a prodejem byly těžké, Fix-krém-1 si postupem času získal svých nadšených zákazníků a přesně v duchu - vyzkoušej a uvidíš, se z náhodných stali naši věrní, kteří v naší "fixácké familiy" žijí už 30 let. Za základ úspěchu považujeme právě jedinečnost receptury založené na poctivém výběru léčivých rostlin, statečně námi připravených bylinných extraktech a technologii výroby, která plně respektuje specifika našich krémů.

Příběh pana Kellnera se skončil v roce 2013, ale příběh jeho Fix-krém-1 pokračuje dále díky další generaci zapálených majitelů. V duchu filozofie našeho předchůdce jsme zavedli do života naše další krémy Fix-krém-H (speci na hemoroidy s dubovou kůrou, měsíčkem a tymiánem), Kafrový krém (pro ležící pacienty prevence proleženin, na akné a problematickou pokožku, silný analgetický a dezinfekční účinek na různé "bolístky od hlavy po paty") a Calcium pantothenicum krém (silný regenerační účinek na pokožku).

A možná několik myšlenek na závěr. Nikoho nekopírujeme a nenapodobujeme. Věříme že to, co děláme, je správné a skutečně pomáhá. Nesnažíme se o kvantitu na úkor kvality. Věříme v naše produkty a jejich schopnost pomoci přírodním způsobem tehdy, když je to ještě možné. Naší snahou je poradit si s různými problémy bez zbytečné zátěže organismu léky. Jsme výrobci a ne překupníci a snažíme se o zachování dostupnosti našich produktů pro všechny, kteří to potřebují. A na závěr ještě odkaz od pana Kellnera, který často říkal, že za svou dlouhověkost děkuje právě Fix-krém-1, který ho udržoval v dobré kondici až do konce ...

V současnosti již naše krémy pomáhají kromě Slovenska i v Čechách, Maďarsku, Rakousku, Chorvatsku a Německu kde si získává stále více fanoušků. Cestoval už i do Španělska, Itálie, Francie, Velké Británie, Slovinska a dokonce i do Kanady.


 

Důležité informace na váš e-mail

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.
Hand made
Od 1989
Slovakia
Paraben free
Silicone free
Non tested on animals
Unique recipe
Available to everyone